Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

budowa dróg, chudy beton, mieszanki betonowe, nasypy, niwela

Moze oficjalka ??.Moze zglosimy jiz nasz klub do mitsubishi i zrobimy z niego oficjalny ? podaj jeden rozsądny powód. co da Ci jakakolwiek akceptacja MMC?? już mnie to wkurzało na MM, i dodatkowo licytowanie się oficjalnością bleee MM: Oficjalny Klub Mitsubishi pod patronatem P.U.H. Grafix - Dealer Mitsubishi Białystok oraz MMC Car Poland MKP: Pierwszy, najstarszy, autoryzowany i ogólnopolski klub miłośników samochodów marki Mitsubishi..
Outlander mistrzem jazdy na kropelce.Mitsubishi Outlander zanotował znakomite rezultaty w Rajdzie "Na kropelce". Auto z 2-litrowym silnikiem diesla zużyło jedynie 4,43 litra oleju napędowego na sto kilometrów w cyklu mieszanym (trasa / miasto). Załoga z białostockiego salonu Mitsubishi Grafix z powodzeniem rywalizowała w rajdzie z profesjonalnymi kierowcami Mistrzostw Polski. W Białymstoku odbyło się VI Forum Motoryzacji organizowane przez Politechnikę Białostocką oraz Automobilklub Olsztyński. Jedną z atrakcji Forum był rajd oszczędnościowy „Na kropelce” - cykliczna impreza zaliczana do Mistrzostw Polski, w której startowały załogi profesjonalne oraz załogi białostockich salonów samochodowych. Wśród uczestników Rajdu nie zabrakło zespołu Mitsubishi w składzie Jan Pietraszkiewicz i Piotr Zarzecki, wystawionego przez białostockiego dealera P.U.H. Grafix, jadącej Mitsubishi Outlanderem 2.0 DID. Do pokonania była trasa długości 279 km biegnąca przez główne miasta Białostocczyzny, w tym Hajnówkę, Białowieżę, Bielsk Podlaski oraz Białystok. Załoga Mitsubishi zdobyła aż 3 nagrody: • w kategorii „Załóg salonów sprzedaży samochodów” zajęła I miejsce; • w eliminacji „Ogólnopolskich Ekologicznych Jazd Oszczędnościowych w klasyfikacji. profesjonalnymi załogami i ich samochodami, specjalnie przygotowanymi do tego zadania. Mitsubishi Outlander zapewnił sobie tak wysokie notowania wynikiem 4,43 l/100km w eksploatacji mieszanej (trasa, miasto). Mitsubishi dba o portfele swoich klientów: w poprzedniej edycji imprezy na podium znalazł się Mitsubishi Colt 1.3 z wynikiem 4,43 l / 100 km, a w 2005 roku Mitsubishi Lancer z wynikiem 4,47 l/100 km. źródło: roadlook.pl.